+48 728 656 410

S II - Najnowszy aparat w rodzinie SonoSite

Dlaczego warto wybrać SonoSite SII?


Zakup sprzętu USG nie jest prostą sprawą, szczególnie dla oddziałów takich jak SOR, Anestezjologia i Intensywna Terapia, gdzie zarówno czas i przestrzeń wydają się być przeciwko Tobie. Więc co sprawia, że ​​SonoSite SII o wysokiej wydajności jest idealnym rozwiązaniem?

 Kilka kluczowych cech  SII spośród innych rozwiązań ultradźwiękowych:

Szybka maszyna
Potrzeba ultrasonografu, który jest gotowy do szybkiego skanowania. SII startuje (tzw. zimny start - włączenie aparatu) w czasie krótszym niż 20 sekund !!!

 

Jasność obrazu USG
Dzięki wysokiej widoczności, nieodblaskowemu ekranowi i szerokim kącie widzenia, S II wyświetla skany pacjentów jasno i przejrzyście z drugiego końca pokoju.

 

Nowa opatentowana technologia przetwornika
Technologia DirectClear, dostępna dla przetworników rP19x i rC60xi, to proces oczekujący na patent, który podnosi wydajność przetwornika, zwiększa penetrację i rozdzielczości. Unikalna kombinacja dopasowania warstw kryształu przetwornika aby wysłać więcej sygnału ultradźwiękowego do ciała, tworząc obraz, który jest jasny i wyraźny.

 

Kontrole uproszczone ultradźwiękowe, interfejs i presety
Kiedy Twoim zadaniem jest wykonywanie blokad nerwów, ocena krwawienia wewnętrznego lub wykonywanie Torakocentezy, potrzeba technologii, która działa szybko i sprawnie. Dlatego SII posiada intuicyjny interfejs użytkownika, znajome kontrolki dotykowe oraz podwójne gniazdo głowicy. Gdy czas jest najważniejszy, SII jest gotowy do wykonywania odpowiedniego badania w odpowiednim czasie przy minimalnej konfiguracji.

 

Przenośna maszyna ultradźwięki o małej powierzchni
Gdy przestrzeń jest na wagę złota, nie chcesz ultrasonografu, który zajmuje jedną czwartą pokoju. SonoSite SII jest zaprojektowany aby zajmować tak mało miejsca, jak to możliwe, jednocześnie zapewniając krystalicznie czyste obrazowanie. SII  w przypadku montażu na ścianie, podłączony do ramienia przegubowej, nie zajmuje praktycznie w ogóle miejsca.

Wielokrotnie nagradzana konstrukcja S IIzostała utworzona przy pomocy użytkowników, jak również tysiąca godzin spędzonych na obserwacji w czasie rzeczywistym maszyn ultradźwiękowych. w użyciu w warunkach klinicznych.

 

Uniwersalne, elastyczne i wydajne presety USG
Z S II można łatwo przełączać się pomiędzy przetwornikami i typami presetów. Dwa przetworniki mogą być podłączone równolegle - zmiana następuje za pomocą jednego przycisku. Dzięki prostej obsludze bardzo łatwo możemy przełączać się pomiędzy różnymi rodzajami presetów na tym samym przetworniku. Więc jeśli wykonujący USG brzucha i ma potrzebe przełączyć się na egzamin naczyń, możeto zrobić w ciągu kilku sekund.

    

SII szybka dezynfekcja
SII jest również łatwy w utrzymaniu czystości, co czyni go idealnym wyborem dla sal operacyjnych, w których kontrola zakażeń jest absolutną koniecznością. Ekran - wytrzymałe szkło może być w bardzo szybki sposób zdesynfekowany. Sterowanie ekranu dotykowego jest wyłączane za pomocą jednego przycisku, na czas czyszczenia jest to idealne rozwiązanie, które pozwlana na unkinięciemoże przypadkowego uruchomienia urządzenia podczas dezynfekcji.