+48 728 656 410

Platforma diagnostyczno-edukacyjna X-Porte

Widoczna różnica po pierwszym spojrzeniu

Dzięki opatentowanej technologii XDI (Extreme Definition Imaging) aparat X-porte uzyskuje niespotykane dotąd obrazowanie. Poprzez zastosowanie tej technologii wystąpienie artefaktów zostało w znacznym stopniu zminimalizowane a rozdzielczość i kontrast znacznie wzrosły.

Pierwsza na świecie platforma diagnostycznoedukacyjna X-Porte reprezentuje całkowicie nowe podejście do ultrasonografii klinicznej.

x-porteGłównymi zaletami tej platformy jest najwyższej klasy obrazowanie, edukacyjny charakter oraz ergonomiczny kształt urządzenia. Poprzez wbudowany moduł edukacyjny urządzenie nakierowuje operatora jak przeprowadzić badanie diagnostyczne. X-Porte to system stworzony dla prawdziwych profesjonalistów, który na jedno dotknięcie ręki operatora odpowiada tworząc w sposób szybki i inteligentny obrazowanie dostosowane właśnie do jego potrzeb. Jasny i czytelny panel sterowania czyni nawigacje systemu wyjątkowo prostą, a hermetyczny panel dotykowy nie posiada żadnych przycisków, co sprawia iż jest bardziej sterylny i nie narażony na działanie patogenów. Smukły profil X-Porte sprawia, że jest wyjątkowo mobilny i pozwala na łatwe manewrowanie aparatem w warunkach szpitalnych, pomiędzy łóżkami lub stołami zabiegowymi w celu wykonania jak najszybszej diagnostyki oraz wizualizacji procedur. Dodatkowo, dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz łatwiejszego transportu przez wąskie korytarze, system posiada składany monitor oraz regulowaną wysokość panelu sterowania, przez co staje się jeszcze bardziej kompaktowy. Rdzeń ultrasonografu X-Porte w prosty sposób można odłączyć od platformy, w celu ponownego skonfigurowania lub rozbudowy o inne opcje. Nic natomiast nie może być lepszego dla serwisowania aparatu niż zagwarantowana 5-letnia gwarancja i wymienny silnik.

Zaprojektowany od podstaw z myślą o sposobie i warunkach pracy. X-porte oferuje całkiem nowe podejście do badań ultrasonograficznych poprzez swoje rewolucyjne i unikatowe rozwiązania technologiczne.